Facebook AVICENA & SPA

Hawajská lomi lomi

Tato masáž je již odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Jedná se o masáž prováděnou za použití speciálních pohybových technik a speciální masérské techniky, tak zvané havajské předloktí. Jedná se o specifické střídaní dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků. Předloktí umožňuje větší přenos tepla na masírovanou partii těla což je velice příjemné a účinné a zároveň umožňuje masérovi vyšší intenzitu tlaku při masáži. Tento způsob masáže má vysoce terapeutický a relaxační účinek.

Průběh masáže

Masíruje se jen zadní část těla. Jsou používány jemné aromatické oleje. Techniky havajské masáže jsou pomalé, pohyb má vycházet z pohybů vln na moři – jako odliv a příliv. Tato masáž začíná masáží dolních končetin a následně dochází v plynulém přechodu k masáži zad. Intenzita tlaku hmatu při masáži je vždy konzultována s klientem a je tedy individuální.

Efekt masáže Lomi Lomi

Dochází k hluboké relaxaci a regeneraci tkání, propojení fyzické, emoční i psychické úrovně. Dále dochází ke stimulaci krevního a lymfatického systému což má zároveň detoxikační účinek, odstraňuje svalové napětí, bolet a únavu, uvolňuje kloubní spojení čímž zvyšuje pohybové schopnosti. Nemoc a bolest je stav vzniklého napětí. Masáž LOMI LOMI má vysoce terapeutický a relaxační účinek, který vzniklé napětí uvolní. Dochází k celkové harmonizaci organismu a zlepšení imunitní systém.

Kontraindikace:

  • těhotenství,
  • křečové žíly,
  • kožní, nádorové, horečnaté a infekční onemocnění

Délka trvání masáž:

60 minut – záda, dolní končetinyMáte o naše služby zájem?
Napište nám přímo z těchto stránek 
 * – povinné údaje777 170 402

Vřesinská 158, Klimkovice
avicena.spa@gmail.com

Pondělí až neděle
8.00 – 20.00 (na objednávku)

© 2015 - 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign