Facebook AVICENA & SPA

Huber Motion Lab-LPG

Přístroj Huber Motion LAB je sportovně-rehabilitační přístroj, pro zpevnění, tvarování, koordinaci a zvýšení flexibility těla. Jeho využití je jak rehabilitační, tak sportovní a estetické.

Unikátní světová technologie, která pomáhá zlepšit:

  • sílu
  • flexibilitu
  • koordinaci
  • držení těla
  • modelaci postavy
  • stabilitu

Jak přístroj funguje

  • Přístroj uvádí vaše tělo do pohybu (pohyblivá plošina a variabilní stojan, madla s nastavitelným odporem). Musíte se udržet v předem stanovené pozici, čímž cíleně zapojíte určité partie těla. Sestava cviků mobilizuje vaše klouby, jemně a bezpečně, přesto intenzivně posiluje hluboko uložené svaly a posturální systém.
  • Oscilační plošina se zaměřuje na dolní partie těla, pohyblivý stojan se soustředí na záda a madla s dotykovými senzory zobrazují odděleně potřebnou intenzitu pravé a levé horní části zad při cvičení pro odstranění svalových disbalancí. Při cvičení pracuje celé tělo. Veškerý svalový systém je znovu aktivován, všechny svalové skupiny jsou nuceny pracovat společně. Tím se zrychluje metabolismus a formuje se štíhlá postava v rekordním čase.
  • „Uzavřený kinetický řetězec pohybů“ udržuje ruce a nohy v konstantní poloze, zatímco rozmanité klouby a svaly pracují ve vzájemné harmonii. Tento typ cvičení regeneruje a posiluje hluboko uložené svaly a stabilizuje kostní segmenty. S HUBER® MOTION LAB je podle přesných protokolů k danému úkolu síla vyvíjená tělem umístěna do opozice vůči rukojeti. Výsledná kombinace série pohybů, opakování a střídání „kontrakce a relaxace“ v pravidelných intervalech účinně tvaruje postavu. Vzhledem k tomu, že přístroj automaticky okamžitě zaznamenává změny ve tvaru, objemu i síle, každé zlepšení může být samostatně monitorováno. Pokud je to třeba, mohou být provedeny úpravy v protokolu při současném zachování předem daného cíle.

Zdraví

Rychlá a efektivní rehabilitace, zmírňuje napětí a obnovuje se síla a pružnost. Přístroj disponuje protokoly rehabilitující celé tělo. Záda, ruce, nohy.

Krása

Speciální cvičení zaměřené na zeštíhlení a formování postavy mění poměr tuků a svalové hmoty v těle, redukuje tuky, zvyšuje svalovou hmotu a zlepšuje fyzickou kondici. Intenzivně je aktivován stabilizační systém celého těla, zlepšuje se držení těla, modeluje se postava, která cvičením ubírá nebo přidává na objemu tam, kde chcete. Cvičením obnovíte zdravé a elegantní držení těla.

Sport

Zlepšuje fyzické schopnosti. Zaměřuje se na svaly, koordinuje pohyby a reguluje srdeční tep. K dispozici jsou speciální kompletní a cílené programy pro více jak 12 druhů sportů, zaměřené na jednotlivé svalové skupiny sportovců, kdy jsou přetížené svalové skupiny relaxovány a zanedbané svalové skupiny posíleny, čímž je předcházeno disbalancím, způsobujícím potíže a bolesti.



Máte o naše služby zájem?
Napište nám přímo z těchto stránek







 
 * – povinné údaje



777 170 402

Vřesinská 158, Klimkovice
avicena.spa@gmail.com

Pondělí až neděle
8.00 – 20.00 (na objednávku)

© 2015 - 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign