Facebook AVICENA & SPA

Redcord

Cvičení v zavěšení (lanech) – jsou efektivní a užitečné pro každého, kdo by rád zlepšil svou každodenní funkčnost. Cviky jsou využívány terapeuty, běžnými klienty i sportovci v mnoha zemích světa pro rehabilitaci, funkční aktivity, prevenci úrazů a zvýšení výkonnosti. Trénink s váhou vlastního těla v popruzích je pilířem konceptu.

Cviky zlepšují sílu, svalovou vytrvalost, rovnováhu, koordinaci a stabilizaci těla. Toto nazýváme funkčním tréninkem. Trénink s Redcordem umožňuje třídimenzionální cvičení s vysokým zaměřením na specifické sportovní situace. Studie ukazují, že cvičení v lanech Redcord zlepšují sportovní výkonnost více nežli tradiční posilovací trénink. Důležitou roli hraje i časové hledisko, protože cvičení v Redcord lanech aktivuje svalová zřetězení a též způsobuje zapojení vice svalových skupin najednou při jednotlivých cvicích.

Redcord propojuje fitness, zdravotní péči a sportovní výkon. Usnadňuje přechod mezi výkonově orientovaným tréninkem a rehabilitací po zranění. Jádrem konceptu jsou pečlivě navržená cvičení s použitím vlastní váhy těla jako odporu. Pokud Redcord cvičení může aktivovat několik svalových skupin během jednoduchých cviků, tréninkový čas se zkracuje.Máte o naše služby zájem?
Napište nám přímo z těchto stránek 
 * – povinné údaje777 170 402

Vřesinská 158, Klimkovice
avicena.spa@gmail.com

Pondělí až neděle
8.00 – 20.00 (na objednávku)

© 2015 - 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign