Facebook AVICENA & SPA

Peeling celého těla

Peeling se provádí jemnou masáži peelingovou solí, která se masírujte do pokožky navlhčenými dlaněmi, tím se zabraní jejímu poškození. Během této masáže se půl postupně rozpouští a získává olejovou konzistenci. Po ošetření se z pokožky odstraní zbytky solí pomocí kosmetické utěrky nebo pod sprchou. Peelingové ošetření odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky, zlepšuje prokrvení a následně připraví pokožku na vstřebání aktivních látek. Hloubkově hydratuje a chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Mezi další účinky tohoto peelingu patří vyrovnávání barevného tónu pleti a dokonale vyhlazení, pokožka se stává měkká a sametově hladká na dotek.

Peelingová sůl je vysoce účinná díky obsahu mnoha aktivních složek, což jsou:

Broskvový olej, který především očišťuje, zmírňuje a uvolňuje pokožku. Broskvový olej dodává pokožce zdravý, zářivý vzhled a intenzivně ji hydratuje.
Vitamín E, odborníky nazývaný také… „elixírem mládí“, jež se vyznačuje intenzivním antioxidačním účinkem. Chrání lipidovou vrstvu epitelu, zlepšuje prokrvení pokožky, podporuje léčbu akné a seboreické dermatitidy, Vyživuje pokožku, neutralizuje nepříznivý vliv UV záření a má protizánětlivé a stahující účinky, 
Olej z pšeničných klíčků, který brání dehydrataci pokožky, chrání ji před destruktivním působením UV záření, bakterií a volných radikálů.
Squalen, což je sloučenina, která hloubkově vyživuje kůži a prodlužuje účinky vitamínů A a E a také koenzymu Q10. Jeho vlastnostem vděčíme také za intenzivní hydrataci a okysličení pokožky, redukci jizev po akné a zpomalení tvorby vrásek a pigmentových skvrn.

Cena ošetření celého těla peelingovou solí v délce cca 60min. je 900Kč



Máte o naše služby zájem?
Napište nám přímo z těchto stránek







 
 * – povinné údaje



777 170 402

Vřesinská 158, Klimkovice
avicena.spa@gmail.com

Pondělí až neděle
8.00 – 20.00 (na objednávku)

© 2015 - 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign