Facebook AVICENA & SPA

Obklady

Obklady jsou řazeny do tzv. balneoterapie. Balneoterapie je souhrn léčebných postupů, které jsou pod odborným zdravotnickým dohledem aplikovány na lidský organismus. Tato léčebně-regenerační metoda využívá sílu přírodn ích zdrojů, pomocí nichž pomáhá lidskému organismu k regeneraci. Zároveň svým působením ovlivňuje léčebně celou řadu onemocnění a potíže již vzniklé. Obklady můžeme jako jednu z procedur balneoterapie používat samostatně nebo v kombinaci s dalšími procedurami tohoto léčebného oboru, jako jsou například minerální či aroma koupele. A dalšími pasivními terapiemi určenými k regeneraci organismu, mezi které řadím masáže.

Obklady jsou prostředky vázány na určité místo, resp. specifické pro určité místo. Jedná se o lokální ošetření, kdy je aplikován přírodní zdroj (např. minerální voda, balzám) na postižené místo a následně dochází k prohřátí pomocí hotpacku. Při prohřátí dochází k zesílení komplexního účinku obkladu.

Účinky obkladů:

  • Cílem je zaktivovat a podpořit regeneraci lidského organismu a pomoci mu využít své samoléčebné a samoregulační vlastnosti za pomocí přírodního zdroje.

Kontraindikace:

  • Obecně onemocnění v akutním stádiu
  • Krvácivé a otevřené rány v místě aplikace (bércové vředy)

Délka obkladů:

20 minut (jodobromový balzám, jodobromová minerální voda)Máte o naše služby zájem?
Napište nám přímo z těchto stránek 
 * – povinné údaje777 170 402

Vřesinská 158, Klimkovice
avicena.spa@gmail.com

Pondělí až neděle
8.00 – 20.00 (na objednávku)

© 2015 - 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign